Gazella ile 3 Kıta 1 Blogger: Hayalindeki tatili blogunda anlat, yol masraflarını Gazella karşılasın!Gezmek için takvimde boş yer aramaktan bitap düşenlerden misiniz? Arada gezdiğiniz yerleri internette paylaşıyor musunuz? Gitmeyi planladığınız ilginç bir rota var mı? O zaman size çok iyi haberlerim var: Gazella ilginç bir tatil planı olan ve en az üç gezi yazısı olan bir seyahatseverin hayalindeki gezinin masraflarını 2500 Avroya kadar karşılıyor.

"Gazella ile 3 kıta 1 blogger" yarışmasına Facebook üzerinden katılabilirsiniz: yarışmaya girmek  için yapmanız gerekenleri aşağıya kopyaladım.  Ben de yarışmanın jürisindeyim.

Yarışmaya katılmak için sadece 15 gününüz var, son başvuru tarihi 1 Mart 2012. Hayalinizdeki geziye çıkmak için başvuruda acele edin!

================================================15 Şubat tarihinde başlayan olan “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışmasında katılımcı olarak yer almak isteyenlerin blogunda üç adet gezi yazısı olması yeterli oluyor. Gazella Facebook Fan Sayfası http://www.facebook.com/GazellaTurizm sayfasında yer alan “Yarışma” sekmesi üzerinden bloglarının kaydını yaptıran katılımcılar, halk oylamasında beğenilen bloglar arasında ilk ona girmeye hak kazanırlarsa ikinci aşamaya geçiyorlar. Oy vermek isteyenler, Facebook üzerinden Gazella sayfasını beğenerek halk oylamasına katılabiliyorlar. Bu sayede katılımcılar sahip oldukları toplam 3 adet oyu Gazella sayfasından en beğendikleri blog yazarlarına veriyorlar. Belirlenen süre içerisinde halk oylamasında en çok oyu alan ilk on blog yazarı, yarışmanın son adımı olarak gitmeyi en fazla hayal ettikleri yeri ve orada yapacaklarını konu olan bir yazıyı bu sefer jüri oylaması için yazıyor.

Gazella’nın farklı tatil anlayışı doğrultusunda, ilginç bir içerikle jüriyi etkileyerek birinci seçilen aday, Gazella tarafından bütün masrafları karşılanmak üzere yaklaşık 2500 avro değerinde bir tatil kazanıyor.

Şaşırmak İçin Görmeniz Gereken 55 Yer kitabının yazarı ile simdigezelim.com blogunun sahibi Başar Kurtbayram, ozlem-pansiyon.blogspot.com blogunun sahibi Özlem Yücel, Milliyet Cadde Haber Müdürü Menderes Özel, Letoonia Yönetim Kurulu Üyesi Velit Gazel, Gazella Outgoing Müdürü Kaan Şaf ve Marjinal Porter Novelli Genel Koordinatörü Leylan Yener’in jüri üyeleri olarak görev aldığı yarışmada ikinci ve üçüncü seçilen finalistler de Gazella’dan çok özel tatil hediyeleri kazanıyor.

“Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışması, gezmekten ve yeni yerler keşfetmek sıkılmayan, deneyimlerini başkalarıyla paylaşmaktan zevk alan bütün blog yazarlarının yarışmaya katılımını hedefliyor. Yarışmamızda yer alarak değerli anılarınızı ve hayallerinizi bizlerle paylaşmanızı diliyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Google, Blogger yada OpenID hesabınızla girerek yorum bırakabilirsiniz. Spam yorumları siliyorum, gireceğiniz dış linkler takip edilemez. Teşekkürler

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...